Tel.: (12) 285-06-50, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Członkowie Prezydium Rady Gminy Zielonki dyżury pełnią w każdy poniedziałek w godzinach 15.00 do 17.00 w Urzędzie Gminy Zielonki w pokoju 225 - II budynek (I piętro)

Harmonogram dyżurów Prezydium Rady Gminy Zielonki - pobierz plik (*.pdf) 

Biuro Rady Gminy Zielonki:
II budynek, I piętro, pokój nr 220
tel.: (12) 285 08 50 wew. 220

Prezydium Rady Gminy Zielonki

 Przewodniczący Rady Gminy

Ryszard Janusz Krawczyk

 

krawczyk_25_10_10

 

 Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Zielonki

Marzena Klara Gadzik - Wójcik

 

MGadzikWojcik 

 

 Wiceprzewodniczący Rady Gminy Zielonki

Mirosław Waldemar Golanko   

 

MGolanko 

 

Rada Gminy Zielonki
1. Banaś Antoni; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Basta Leszek; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Calik Piotr; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Duliński Adam; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
5. Gadzik - Wójcik Marzena - wiceprzewodnicząca; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
6. Golanko Mirosław - wiceprzewodniczący; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

7. Kosno Renata; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

8. Krawczyk Ryszard Janusz - przewodniczący; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
9. Lepiarczyk Krzysztof; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
10. Olawski Krzysztof; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
11. Orzechowski Władysław Piotr; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
12. Sieńko Anna Barbara; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
13. Toft Romana; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

14. Wiśniewska Helena Maria; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
15. Wróbel Dariusz; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
KOMUNIKATY:
Radna Rady Gminy Zielonki Renata Kosno informuje o stałych spotkanich z mieszkańcami w każdy poniedziałek w godz. 19:00-20:00 w Starej Kuźni - Węgrzce ul. C1/4