Rozmiar czcionki: Rozmiar normalny | A+ | A++
Opcje kontrastu Domyślny | BW | YB | BY |

Gmina Zielonki - witamy na stronie internetowej.

Centrum Edukacji  MANAGER zaprasza na kolejną edycję ZAWODOWEGO  KURSU  KWALIFIKACYJNEGO PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ. Od września 2012 r. nie ma już naboru do szkół dla dorosłych, które prowadzą kształcenie zawodowe. W to miejsce wprowadzono kursy. Absolwenci otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu. Następnie przystępują do egzaminu zawodowego i otrzymują od Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej świadectwo potwierdzające kwalifikacje zawodowe.

Czytaj więcej: Zawodowy Kurs Kwalifikacyjny "Prowadzenie produkcji rolniczej" w Centrum Edukacji Manager

6 lutego 2018 w Gabinecie Lekarza Rodzinnego ul. Galicyjska 15 w Zielonkach w godzinach od 12:00 do 14:00  odbędą się  badania wzroku oraz pomiar ciśnienia śródgałkowego dla mieszkańców gminy. Zapisy telefonicznie (12) 285-01-12
Koszt badania komputerowego 5 zł
Koszt pomiaru ciśnienia śródgałkowego 10 zł (badanie dodatkowe)

Zapisy prowadzone będą do 6 lutego 2018 r. Podczas badania istnieje możliwość zapisania się na konsultację okulistyczną oraz zamówienia okularów korekcyjnych. Badanie przeznaczone jest dla osób dorosłych (powyżej 16-go roku życia). Badania przeprowadzone zostaną przez firmę Oko Lux Sp.z o.o.

 

                                                                                                                                                        

Z projektu Kierunek Kariera mogą skorzystać: osoby pracujące, zatrudnione na umowę o pracę, umowę-zlecenie, umowę o dzieło, na podstawie powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniające pracowników, a także na umowę zlecenie lub umowę o dzieło; prowadzących wyłącznie jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniają pracowników; rolnicy, którzy nie są osobami bezrobotnymi, opłacają składki w KRUS i poświęcają czas na prowadzenie gospodarstwa rolnego, nawet jeżeli nie zrealizowały żadnej sprzedaży lub usług i nic nie wyprodukowały oraz obcokrajowcy, którzy posiadają dokument upoważniający ich do pobytu oraz świadczenia pracy na terenie RP), niezależnie od miejsca wykonywania pracy, które: mają między 25 a 50 lat i posiadają wykształcenie co najwyżej na poziomie ukończonego liceum lub technikum lub mają powyżej  50 lat– każdy pracujący niezależnie  od wykształcenia lub ukończyły 18 lat, a jeszcze nie mają 25 lat -  posiadają wykształcenie co najwyżej na poziomie ukończonego liceum lub technikum (łącznie ze zdaną maturą) – rekrutujemy akcyjnie.

Czytaj więcej: Projekt „Kierunek Kariera” – doradztwo zawodowe i szkolenia dla osób pracujących!

Jeśli  brakuje Ci pewności siebie, siły przebicia na rynku pracy i uważasz, że masz niewystarczające kwalifikacje zawodowe zapraszamy Cię do udziału w projekcie  „Centrum Animacji Kariery Osób Młodych. Program aktywizacji zawodowo-edukacyjnej osób niepełnosprawnych z Gminy Miejskiej Kraków i powiatu krakowskiego”, realizowanym przez Fundację Sustinae.

Czytaj więcej: Program aktywizacji zawodowo-edukacyjnej dla osób niepełnosprawnych z Krakowa i powiatu krakowskiego