Rozmiar czcionki: Rozmiar normalny | A+ | A++
Opcje kontrastu Domyślny | BW | YB | BY |

Gmina Zielonki - witamy na stronie internetowej.

Ruszył nabór do projektu "Aktywni-Efektywni" realizowanego przez In-Bit sp.z o.o. skierowanego do osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy. Uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z płatnych staży oraz wziąć udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach zawodowych dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb oraz predyspozycji. 
Szczegóły - w załączniku 

zostan policjantemTo wymarzona praca dla Ciebie, jeśli chcesz w życiu pomagać innym ludziom, dbając o ich bezpieczeństwo i porządek publiczny, masz predyspozycje fizyczne i psychiczne  do pełnienia służby w formacji uzbrojonej, jesteś zdyscyplinowany i potrafisz dochować  tajemnicy.
Służba w Policji gwarantuje Ci rozwój  osobisty oraz  zawodowy.

Czytaj więcej: Zostań policjantem - nabór trwa

Naczelnik Drugiego Urzędu Skarbowego informuje, że w związku z pojawiającymi się doniesieniami  dotyczącymi  nie  ewidencjonowania  sprzedaży   za   pomocą   kas   fiskalnych   na wszelkiego rodzaju organizowanych imprezach lokalnych typu: festyny okolicznościowe, dożynki, majówki itp. informuje, że w najbliższym czasie będą przeprowadzane kontrole. Działania te mają na celu sprawdzenie prawidłowości wywiązywania się przez podatników  z  obowiązku  w  zakresie   ewidencjonowania   obrotu   przy   zastosowaniu   kas   rejestrujących, w  szczególności   jeżeli   chodzi   o   sprzedaż   napojów   alkoholowych   oraz   usługi   związane  z rozrywką tj. parki rozrywki, wesołe miasteczka, „małpi gaj" (zjeżdżalnie dmuchane, trampolina, basen z piłeczkami), itp.

Czytaj więcej: Urząd Skarbowy informuje o obowiązku ewidencjonowania obrotu za pomocą kas rejestrujących na...

Fundacja PROAKTYWNI rozpoczęła rekrutację do II edycji projektu kształcenia umiejętności kulinarnych w zakresie kuchni hiszpańskiej i śródziemnomorskiej w Hiszpanii. W projekcie mogą wziąć udział osoby młode w wieku od 18 do 35 roku życia, pozostające bez pracy, zamieszkałe na terenie Małopolski. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków EFS na zlecenie Ministerstwa Rozwoju. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Czytaj więcej: II edycja międzynarodowego projektu rozwoju kompetencji w zawodzie kucharz – „Gotuj po hiszpańsku...